Ņujorkas draudzes nometne Katskilu kalnos

2019. gada Īkšķīšu nometne

Īkšķīši 1 | no 14. jūlija - līdz 20. jūlijam
vadīs Māra Rupnere


Īkšķīši 2 | no 21. jūlija - līdz 27. jūlijam 

vadīs Inga Stots McKay un Ieva Siksna 

Heritage Īkšķīši no 4. augusta  - 10. augustam

Please click here to view information about Heritage Īkšķīši.
Lūdzu klikšķiniet šeit, lai redzētu informāciju par Heritage Īkšķīšiem.Tāpat kā pagājušā gadā, pieteikšanos varēs veikt pilnīgi elektroniski. Jūs varēsit pieteikt Jūsu bernu(s), kā arī izvēlēties naktsmājas*. Katram Īkšķīšu periodam pieņemsim 34 dalībniekus. Ja kādā no izvēlētiem posmiem nebūs vietas, dosim iespēju otrai izvēlei.

*Pieteikšanās uz Īkšķīšu istabām būs elektroniski tikai līdz 1. maijam. Pēc 2. maija, pieteikšanās istabām būs jākārto zvanot uz Atpūtas Namu 518-589-4167.

Lūdzu klikšķēt kreisajā pusē uz saites PIETEIKŠANĀS.


 Dalības maksa


Ņujorkas draudzes locekļu bērniem: $250

Ārpus draudzes: $300

 

Pieaugušajiem dalībniekiem $185. Papildus maksa par nakstmājām. 

 

Lūdzu ievērot! NYas draudzes locekļiem, kuŗi nav samaksājuši savas 2018. g. draudzes nodevas, būs jāmaksā "ārpus draudzes" cenas. 

 


Kuŗa Īkšķīšu nedēļa manam bērnam vispiemērotākā?


Lūdzu ievērot! 2018. gada Īkšķīša nedeļa 1 ir piemērota bērniem, kas pavisam saprot un spēj sarunāties latviski (skat. grafikā A un B). Nedeļa 2 ir izveidota tiem, kas vēl cenšās apgūt valodu / uzlabot valodas spējas, "saprot bet ne vienmēr runā(skat. grafikā C un D). Heritage (Valodas) nedeļā visa norise notiek anglu valodā.

 

 

Lūdzu ņemiet vērā, ka Īkšķīšu 1 un 2 nedeļās visa programas norise notiek latviešu valodā. Ir nepieciešami, ka gan bērns, gan vismaz viens vecāks / vecvecāks kas piedalās nometnē saprot latviešu valodu. Heritage (Valodas) Īkšķīšos visa norise notiek angļu valodā.