Ņujorkas draudzes nometne Katskilu kalnos

 

Mīļie Katskilu nometnieku vecāki!

Ir maija vidus, solītais laiks sniegt nometnes padomes lēmumu par rīcību attiecībā uz šīs vasaras plānoto nometnes programmu vīrusa izraisītajos apstākļos. Paldies visiem, kas pieteica savus bērnus, un visiem, kas šos daudzos gadus ir mums uzticējušies un piebiedrojušies!

Cerējām, ka apstākļi strauji uzlabosies uz vasaras pusi, bet tas nav izpildījies, un tādēļ Nometnes vadība un padome, ar Ņujorkas draudzes valdes atbalstu, ar smagu nožēlu šonedēļ nolēma, ka šīs vasaras programmas: 1., 2., “Heritage” periodi un Īkšķīšu nedēļas ir jāatceļ. Vīruss arvien nav apturēts vai iegrožots, un tā izpausmes arvien ir neprognozējamas. Vadlīnijas drošai sadzīvei nav zināmas, un Jūsu bērnu, mūsu audzinātāju un vadības drošību nevaram garantēt, lai arī cik apzinīgi un cītīgi mūsu vadības loks rīkotos.

Lūdzam arī ievērot ka patreiz nometnes īpašums ir slēgts, un turp nav atļauts ciemoties vai pārnakšnot. 

 Lasīt tālāk->

 ----

Tagad jau sešdesmit gadu Ņujorkas latviešu ev. lut. draudzes lauku īpašumā, Ņujorkas Katskiļu kalnos, ir darbojusies vasaras nometne. Tā atrodas skaistā, kalnu un mežu ieskautā vietā, apmēram divu stundu brauciena attālumā no Ņujorkas pilsētas. Pēdējos piecdesmit un vairāk gados tur nometņošanas priekus baudījuši pāri par 3,000 latviešu bērni,

Draudzes nometne piedāvā programmas dažāda vecuma bērniem - gan latviski, gan angliski runājošiem. Lielā nometne domāta bērniem no 7 līdz 15 gadu vecumā, kas tur pulcējas uz divu nedēļu ilgiem nometņošanas posmiem. Paralēli tiek rīkotas atsevišķas, nedēļu ilgas programmas tā dēvētajiem "īkšķīšiem" – bērniem 2 līdz 6 gadu vecumā. Tāpat arī īpaša programma veltīta mūsu vecākajai paaudzei – "senčiem".

Nometne mīļi gaida visus latviešu bērnus – neatkarīgi no tā, vai viņu ģimenes sastāv kādā draudzē.


-----