Ņujorkas draudzes nometne Katskilu kalnos

Mīļie Ņujorkas draudzes nometnes vecāki!

Ir maija vidus, solītais laiks sniegt nometnes padomes lēmumu par rīcību attiecībā uz šīs vasaras plānoto nometnes programmu vīrusa izraisītajos apstākļos. Paldies visiem, kas pieteica savus bērnus, un visiem, kas šos daudzos gadus ir mums uzticējušies un piebiedrojušies!

Cerējām, ka apstākļi strauji uzlabosies uz vasaras pusi, bet tas nav izpildījies, un tādēļ Nometnes vadība un padome, ar Ņujorkas draudzes valdes atbalstu, ar smagu nožēlu šonedēļ nolēma, ka šīs vasaras programmas: 1., 2., “Heritage” periodi un Īkšķīšu nedēļas ir jāatceļ. Vīruss arvien nav apturēts vai iegrožots, un tā izpausmes arvien ir neprognozējamas. Vadlīnijas drošai sadzīvei nav zināmas, un Jūsu bērnu, mūsu audzinātāju un vadības drošību nevaram garantēt, lai arī cik apzinīgi un cītīgi mūsu vadības loks rīkotos.

Kā solījām, visas Jūsu iemaksātās programmu un naktsmāju reģistrācijas naudas atmaksāsim ar kreditu Jūsu kartes kontam. Aicinām, kam financiāli iespējams, tomēr arī apsvērt iemaksātās summas noziedot nometnei. Tās kalpos kā sēklas nauda šīs vasaras labdarības akcijām, jo pazudusī vasara būs smags belziens ne tikai bērnu un audzinātāju priekiem, bet arī nometnes kasei.

Centīsimies sašutuma vilni mazināt un kopības sajūtu noturēt ar virtuālo nometni, kas sāksies ar līdzšinējā kalendāra 1. perioda pirmo svētdienu, 5. jūlijā.  Plānojam virtuālo svecīšu dievkalpojumu, sķēršļu gājienus, ugunskurus, koncertus, talantu vakarus, interešu grupas un meistarklases. Iecerēts ir arī  “Melnais Lācis” un citas nometnes kases financiālās stiprināšanas akcijas. Aicinām Jūsu ģimenes, kā arī iepriekšējo gadu nometniekus piedalīties, un nākt talkā mūsu audzinātājiem un vadībai, kas sastādīs pilnu kalendāru ar notikumiem.

Informācija būs atrodama gan šeit, gan Nometnes Facebook lapā.

Varēsit skatīties līdz kalendāra tapšanā un iekārtot Jūsu plānus, lai katrs attiecīgi būtu sagatavojies katram pasākuma.

Patlaban arī vēl ceram, ka uz vasaras otro pusi drošības stāvoklis kļūs stabilāks un saprotamāks, un varēsim iekļaut kādas ārpus kārtas programmas nometnes īpašumā. Patreiz, gan nometnes īpašums ir slēgts, un lūdzam turp nedoties.  Arī vēl neesam gatavi lemt par “Labor” dienas nogalē iecerēto “Īkšķīši 30+1” salidojumu, un ceram, ka tam nebūs jāpārķlūst par “Īkšķīši 30+2”.  Lūdzu sekojiet līdzi mājas lapās, FB un e-pasta ziņās. 

Sasparosimies, lai šī ārpuskārtas vasara arī radītu ārpuskārtas izaicinājumu risinājumus un priekus!  Kā pirmo izaicinājumu sniedzam Jūsu bērniem aicinājumu: piedalieties 2020. gada karantīnas vasaras nometnes krekla logo zīmēšanas konkursā. Sīkāka informācija būs atrodama visos iepriekš minētajos ziņu avotos.  Varbūt vecāki arī vēlas izveidot konkursu vecāku krekliem, kas atspoguļo šīs vasaras izaicinājumus Jums?

Veselību un izturību Jums visiem vēlēdami,
Nometnes padome

2020. gada 21. maijā