ŅUJORKAS DRAUDZES NOMETNE KATSKILOS

Jūs varbūt esat dzirdējuši, ka šobrīd Ņujorkas štatā ir masalu (measles) epidēmija, kas ir ļoti nopietna. Šī iemesla dēļ mums ir jāsavāc visus nometnes dalībnieku imunizācijas apliecinājumus, ieskaitot no visiem strādniekiem.

Lūdzu izlasi sekojošo vēstuli no Nometnes Komitejas, kas arī tika izsūtīta par epastu. lai saprast mūsu politiku un nākamos solus. Ja Jums ir jautājumi, lūdzu sazinaties ar mūsu 1. un 2. perioda medmāsiņu Intu Stuberovsku Jurcik: thejurciks@verizon.net.
 


No Ņujorkas pavalsts veselības pārvaldes ( NY State Dept of Health) šonedēļ saņēmām īpašu ziņu par MASALU  ( MEASLES) epidēmiju, kas ieviesusies vairākos Ņujorkas rajonos, ieskaitot Nometnes apkaimē- Greene County.

Visumā brīdinājums neettiecas uz mūsu nometnes sastāvu, jo vairums no mums ir potēti ar MMR ( Measles, Mumps, Rubella) poti, vai esam bērnībā izslimojuši masalas, un ķermenim ir dabīga imunitāte pret slimību. Toties, Nometnes apkaimē masalas ir ieviesušās un izplēšas; risks pastāv, ka tā varētu skārt tos no mums, kam nav imunitātes.

Saprotamā kārtā, Ņujorkas pavalsts veselības pārvalde šogad rūpīgāk izskatīs visu Greene County nometņotāju un personāla veselības lapas.  Arī mēs paši šogad rīkosimies stingrāk: pie reģistrācijas no katra nometnieka, pieprasīsim apliecinājumus, kas pierāda imunitāti. Pieprasīsim apliecinājumu arī no visa personāla.

Ikšķīšu dalībnieki un viņu vecāki skaitās viesi nometnē un apliecinājumi kas pierāda imunitāti nebūs obligāti jāiesniedz māsiņai, bet lūdzam bērnu immunizācijas apliecinājumus paņemt līdz un paturēt pie sevīm.

Tiem, kam bērnības veselības lapas nav pieejamas, lūdzu pieprasiet laborotorijā asins analīzi, kas uzrāda vai ķermenī ir  imunitāti pret masalām.  Bērnus, kam nav oficiālā apliecinošā dokumenta, mēs nepieņemsim nometnē. Ja kopš šīs vēstules saņemšanas būsit nokārtojuši pirmo no divām MMR potēm, varam izkārtot otro poti pa nometnes laiku. 

Sekojošā tabulā uzskaitām, bez tulkojuma, Ņujorkas pavalsts noteikumus.  Ja Jums ir jautājumi, vai ja Jūsu bērnam ir ārpus kārtas veselības situācija, kuŗu dēļ neiekļaujaties vadlīnijās, lūdzu sazinaties ar mūsu 1. un 2. perioda medmāsiņu Intu Stuberovsku Jurcik: thejurciks@verizon.net.

Rūpīgā sagatavošanās palīdzēs nodrošināt, ka esam darījuši visu, kas pieprasīts, lai novērstu nepatīkamas veselības traucējumus, un varam pamatoti gatavoties uz skaistu un veselīgu vasaru! 

Mēs jūs gaidām Nometnē!           
Nometnes vadība

Official documentation of immunity can be:
Medical record, with dates, of two doses of MMR vaccines administered
Lab test showing measles immunity
Lab confirmation of prior infection
Born in USA prior to 1957
In the event of a suspected case, any other documentation would be considered “unofficial” and the person still considered at risk
The Measles Mumps Rubella vaccine (MMR) has 2 doses. After 1st does you are 93% immune, after the second you are 97% immune
Minimum time between first and second doses is 27 days