ŅUJORKAS DRAUDZES NOMETNE KATSKILOS

 

Nometnes programas

 

1. un 2. periods

Šie nometnes posmi ir piemēroti bērniem no 6 līdz 15 gadu vecumā, kas spēj saprast un izteikties latviešu valodā. Nometne sniedz bagātīgu programmu, kuŗā ietilpst sports, dziedāšana, tautas dejas, koklēšana, šķēršļu gājieni, dievkalpojumi, reliģiskas un latviskas apceres, teātŗa nodarbības, interešu grupas, peldēšana, balles, un daudz kas cits. Nometnes vadītāja Māra Dajevska labprāt atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Mantojuma periods (Latvian Heritage Camp)

Mantojuma periods paredzēts bērniem 6 līdz 15 gadu vecuma, kam nav tekošas latviešu valodas spējas. Viss augšupminētais par 1. un 2. posmu attiecas arī uz valodas periodu. Bērnus iepazīstina ar latviešu kultūras bagātību – tautasdziesmām, tautasdejām, latviešu populāro mūziku, utt. - bet, nometnes sarunu valoda ir angļu.  Bērni iegūs nelielu latviešu vārdu krājumu latviešu valodas stundās. Perioda vadītāja Erika Dajevska labprāt atbildēs uz jūsu jautājumiem. 

Īkšķīšu nometnes 

Īkšķīšu nedeļas ir līdzīgas “lielajai nometnei” ar to, ka tās ietilpina visus kristīgās un latviskās audzināšanas elementus kā arī veselīgas izklaides nodarbības, bet ir tieši pielāgotas jauniem bērniem. Īkšķīšu nometnes domātas no 2 līdz 6 gadus veciem bērniem.  Nedēļu ilgo nometņošanas posmu bērni pavada kopā ar māti, tēvu vai citu pieaugušo, kuri visi piedalās līdzi un arī pieliek pirkstu pie programas veicināšanas. Piedāvājam īkšķīšu posmus vairākiem atšķirīgiem valodas līmeņiem. Īķšķīšu perioda vadītāja Inga Stots McKay labprāt atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Par latviešu valodu nometnē

Katrai programai ir citi mērķi un atšķirīgas valodas prasmes vadlīnījas. Lūdzam uzmanīgi izlasīt nodaļu par latviešu valodu nomentē, lai varat saprast kurš periods jūsu bērnam būtu vispiemērotākais.